Laboratuvar ve Teknik Danışmanlık Hizmetleri

laboratuvar ve teknik danışmanlık

Laboratuvar ve Teknik Danışmanlık Hizmetleri

Chemya A.Ş güvencesi ile sunulan laboratuvar ve teknik danışmalık hizmetlerini geniş kapsamda değerlendirmek isteriz.

Özellikle suyun mevcut sağlık durumunun tespitinde net verilerin elde edilmesini sağlayan laboratuvar testleri atılacak adımların belirlenmesinde önem arz etmektedir.

Teknik danışmanlık hizmetleri suyun sağlığını daimî tutmak için ihtiyacınız olan müdahale sürelerini sizle için tespit etmekte ve büyük bir risk ortaya çıkmadan önlem almanıza yardımcı olmaktadır.

Bünyemizde;

  • İçme Suyu Analizleri
  • Kullanım Suyu Analizleri
  • Atık Su Analizleri
  • Diyaliz Suyu Analizleri
  • Numune Alım Teknikleri
  • Raporlandırma ve Online Takibin Sağlanması
  • Uzman Kadromuzla Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
  • Yurtdışı Analiz Hizmetleri

Konu başlıklarında profesyonel destek vermekteyiz.

İçme Suyu Analizi

Yaşam alanlarının tamamında tercih edilebilen analiz ile tükettiğiniz suyun sağlıklı olup olmadığını öğrenme şansına sahipsiniz.

Eğer suyunuzun içinde istenmeyen mikroorganizmalar var ise klordioksit ile herhangi bir sağlık sorunu ortaya çıkmadan sizler için sorunu ortadan kaldırabiliyoruz.

Rapor ve analiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Suyu Analizleri

Endüstriyel, tarım ve hayvancılık veya sanayi… suyun kullanım alanı fark etmeksizin sağlıklı ve kullanıma uygun olup olmadığını laboratuvar ve teknik danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde öğrenebilirsiniz. İşletmenin büyük veya küçük olması fark etmeksizin sağlıklı ve temiz su için şimdi bir adım atın.

Atık Su Analizleri

Endüstriyel kullanımın yoğun olduğu yerlerde ve özellikle üretim tesisleri, fabrika gibi alanlarda atık su analiz hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Teknik ekibimiz numuneleri bizzat alandan toplar ve laboratuvar verilerini doğru elde etmek için bu adımlar titizlikle gerçekleştirilir.

Diyaliz Suyu Analizleri

Tedavi işlemlerinin gerçekleştiği alanlarda özel analiz hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hastaların tedavi olurken en az riskle hizmet almasını sağlamak isteyen tüm klinikler ve diyaliz merkezleri için teknik analiz hizmeti sağlıyoruz.

Numune Alım Teknikleri

Henüz sorun ortaya çıkmadan numune alınmasını da talep edebilirsiniz. Bu konuda sizlere profesyonel destek sağlamaktan mutluluk duyarız.

Raporlandırma ve Online Takibin Sağlanması

Yapılan işlemlerin raporlandırılması ve bu raporların ulaşılabilir olması ayırt edici bir özellik olarak Chemya bünyesinde sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Uzman Kadromuzla Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Süreçte neler yapılmalı, önlem nasıl alınır ve erken müdahale gibi konularda eğitim ve danışmanlık hizmeti ayrıcalığını da sizlere sunuyoruz. Bilinçli bir şekilde üretmeye devam edebilmek ve hemen herkesin konu hakkında bilgisi olmak için danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yurtdışı Analiz Hizmetleri

Eğer yurtdışında bir işletmeniz varsa veya yaşam alanınız yurtdışında ise yine bizden analiz desteği alabilirsiniz. 30 yıllık deneyimimizle yurtdışında da aktif olarak hizmet sağlıyoruz.