Waterlogic 11®

Waterlogic 11®, tüketim ihtiyacının yüksek olduğu kullanım alanları için uygun performansta bir üründür. Kaliteli arıtma sistemi sayesinde beklentinizi karşılar. Ayrıca hem modern hem de sağlam bir tasarıma sahiptir. Tasarımı kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar niteliktedir.

waterlogic 11

Doldurma için iki ayrı boşaltma noktası bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılarına yüksek boşaltma kapasitesi sunar. Paslanmaz çelikten yapısı uzun ömürlü bir kullanıma olanak sağlar. Bununla birlikte tüketim ihtiyacının yoğun olduğu yerlerde bu su sebili, kolay bir kullanım sağlar.

Waterlogic su sebilleri, klinik onaylı olup uzmanlar tarafından düzenli olarak testlerden geçirilmektedir. İçme Suyu Yönetmeliği’ne uygundur. Üstün performansı elde etmenizi sağlamayı amaçlayan bir üründür. 

 

Waterlogic 11® Özellikleri

  • Soğuk ve köpüklü suya kolayca ulaşmanızı sağlar.
  • Tasarımı, şişelere ve sürahilere uygun yüksek alana sahiptir.
  • Zemin ayaklı olup istediğiniz her yerde kullanıma uygundur.
  • İki ekstraksiyon noktası bulunmaktadır.
  • Suda bulunan kötü koku, tadı ve kloru giderir.
  • Yüksek performansa sahip mikro filtreleme membranı sayesinde suda bulunan bakteri ve virüsler %99,9999 oranında yok olur.
  • Antibakteriyel kaplamaya sahiptir.
  • Geriye dönük kontaminasyona karşı etkili koruma sağlar.
  • Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Klinik ve tıbbi olarak onaylanmıştır. Yani kullanıcıların güvenilir suya kolayca ulaşmalarını sağlar; gereksinimleri üstün performansı ile karşılar.

Üstün Teknoloji

Hijyene duyarlı tesislerde bile tüm uygulama alanlarında içiniz rahat bir şekilde Waterlogic 11®’i kullanabilirsiniz. Yüksek ürün kalitesine sahiptir. İlerici bir teknolojiye sahiptir. Bu sayede kaliteli suya ulaşma noktasında yaşadığınız tedirginliği ortadan kaldırır. Tüm bu avantajlarının yanı sıra düşük bakım maliyetine sahiptir. Elbette üründen daima yüksek performans beklentisi olanların rutin bakımları aksatmadan sürdürmeleri gerekmektedir.

Waterlogic 11®, içme sıcaklığının yüksek olduğu yerlerde çalışanlarınızın ve müşterilerinizin optimum performansı için ideal bir çözümdür. Serinletici ve canlandırıcı teknolojisi sayesinde hızlı bir şekilde temiz suya ulaşabilirsiniz.

BioCote® antibakteriyel koruma özelliği vardır. Yani anında suyu zararlı madde, bakteri ve virüslerden arındırmaktadır. Ayrıca elektromanyetik ve temassız dağıtım valfi ile kullanıcıları için kolay bir kullanım sağlar.

Özellikle kantin ya da cafe gibi tüketim ihtiyacının yüksek olduğu yerlerde, Waterlogic 11® ile üstün bir performans elde edebilirsiniz.