Doulton Seramik Filtreler

doulton seramik filtreler

Güvenebileceğiniz Seramik Teknolojisi

Doulton® Seramik Su Filtresi ile evinizde veya işyerinizde üstün bir teknoloji ile filtrelenmiş sağlıklı içme suyu elde etmenin kolay bir yolunu sağlayan, dünyaca ünlü bir üreticinin deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Artık içme suyunuzda kirleticilerin olmadığından ve suyunuzun sağlıklı oluşundan tamamen emin olabilirsiniz. Bunun için size “özel bir çözüm” sunmak üzere tasarlanmış birkaç filtre ve ilave ön filtreler arasından seçim yapmanız yeterli olacaktır.

Sağlıklı suya kolay bir şekilde erişin !
Doulton® su filtre sistemleri, su arıtma aşamalarında eklenen klor gibi kimyasalların temizlenmesinde oldukça etkili bir yol sunar. Bunun yanı sıra, suya nüfuz edebilecek ağır metaller, patojen bakteri ve kistler tamamen giderilir. Tüm bu zararlıların % 99.99 + ‘unun filtrasyon sonrası yok edildiği kanıtlanmıştır .

Neden Doulton® Seramik Filtre ?

Çevre Dostu ;  Filtre mumları doğal olarak oluşan çevre dostu hammaddelerden üretildiği için kullanım süreci tamamlandığında kolay bir şekilde atılabilir. Etkili uzun süreli kullanım, şişelenmiş su, jak kartuşlarının pahalı alımlarını ve daha sonra geri dönüşümünü ortadan kaldırır.

Kolay Kurulum ; Doulton® Filtreler, karmaşık sıhhi tesisat becerisi veya gücü gerektirmez, birkaç dakika içinde monte edilebilir. Uygun talimatları izleyerek şebeke su kaynağınıza bağlayın ve bir bardak temiz ve sağlıklı su içmeye hazır olun.

Uzun Ömürlü, Düşük Maliyetli ; Su tüketim oranınıza ve seçtiğiniz filtre modeline bağlı olarak, kullanım süresi 6-12 ay arasındadır. Temizlenebilme özelliği filtrenizin ömrünü uzatır. Değiştirilmesi kolay ve düşük maliyetlidir.

Kirleticilere Karşı Son Derece Etkili ; Doulton® Su Filtreleri, seramik gözenek yapısını doğru şekilde kontrol eden ve  % 99,99 + ‘lık mutlak filtrasyon derecesine sahip olacak şekilde üretilmektedir. Sub-micron, partikülleri ve patojen bakterileri filtreleyen akıllı bir işlemdir. Şebeke suyunuzda bulunabilecek belirli kirleticileri hedeflemek için var olan ünitelere ilave ön filtre kartuşları takılabilir veya ortaklık yapılabilir.

Gelişmiş Anti-Bakteriyel Eylem ; Entegre edilmiş anti-bakteriyel gümüş teknolojimiz seramiği bakteri üremesine karşı korur .

Mineral Tutma ; Doulton® Seramik İçme Suyu Filtresi, değerli minerallerde kilitlenirken, suya bulaşan çeşitli kirleticilerin gerçek alt mikron filtrasyonunu sağlamak için gerekli olan, tutarlı ve kontrollü gözenek yapısına sahiptir. Aynı zamanda, Doulton® seramik filtreler filtrasyon sırasında suya hiçbir şey katmazlar. Bu şekilde gerekli minerallerin, sağlıklı su ve üstün bir tat için suda kalması sağlanır.