Waterlogic 3 Firewall®

Waterlogic 3 Firewall® kullanıcılarına üstün bir performansla soğuk ve sıcak su sunmaktadır. Sahip olduğu son teknoloji ile bu su sebili, daima en yüksek kalitede içme suyu sağlar. Ayrıca yüksek bir performansa ve sağlam bir yapıya sahiptir. Kullanıcılarına üstün bir arıtma ve performans ile sağlıklı suya kolayca ulaşma deneyimi yaşatır.

waterlogic 3

Firewall UVC teknolojisi, su arıtma sektöründe devrim niteliğinde bir gelişmeye öncü olmuştur. Üstün performans testlerine göre dağıtım esnasında suda bulunan bakteri ve virüslerin %99,9999 oranında arındırılmasını sağlar. Son yapılan testler gösteriyor ki Waterlogic 3 Firewall®, COVID-19’a karşı da etkilidir. Bilimsel olarak kanıtlanmış testleri sayesinde güvenilir bir ürün olarak kullanıcılarının hayat standartlarını yükseltmeyi amaçlar. Ayrıca kullanım kolaylığı ile herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Çekici tasarımı ile estetik bir duruş sergiler. Kullandığınız alanda teknolojinin son imkanlarını ve kaliteli suya hızlıca ulaşma olanağını sunar. 

Waterlogic 3 Firewall® Özellikleri

  • Anında soğuk, sıcak ya da ılık suya ulaşabilirsiniz.
  • Kolay bir kullanıma sahiptir.
  • Masa üstü ve stand modelleri vardır.
  • İnsan sağlığını koruyan bilimsel testlerden geçmiş mükemmel bir arındırma sistemine sahiptir.
  • Köpüklü, soğutulmuş, sıcak su (sıcak – ekstra sıcak) ve maden suyu olmak üzere çeşitli su seçeneklerini kullanıcılarına sunar.
  • Estetik ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek odaklı çekici bir tasarıma sahiptir.

Firewall UVC Teknolojisi

Firewall UVC teknolojisi, üstün bir performans göstermesi amacıyla geliştirmiştir. Suyu anında zararlı maddelerden, virüs ve bakterilerden arındırır. Bu sayede başka herhangi bir cihaza ya da uygulamaya gerek duymadan yüksek kalitede güvenilir suya ulaşabilirsiniz.

Bağlantısız ve tezgâh üstü konfigürasyonlarda bulunan bu şebeke beslemeli ünite, güvenli bir su arıtma sağlar. Dokunmaya duyarlı bir kullanıcı paneli vardır. Birçok su seçeneğine aynı anda cevap verir. Bu sayede hem yaşam alanlarında hem de işletmelerde tercih edebileceğiniz özelliktedir. Aynı anda 1 ile 30 kullanıcıya hizmet verme kapasitesine sahiptir.

Suya her alanda duyduğumuz ihtiyaçları görmezden gelemeyiz. Bu durumu göz önünde bulundurursak Firewall UVC teknolojisi ile Waterlogic 3 Firewall®, kullanıcı hayatını her alanda pozitif açıdan destekler.