Waterlogic 4 Firewall ®

Su, herkesin bildiği gibi insanların yaşam kaynaklarından biridir. Suyun hakkında sayısız yazılar yazılmıştır ve yazılmaya da devam ediyor. Bunun sebebi insanlığın var olduğu ilk günden beri suyun olmasıdır. Hatta insanlar yaratılmadan önce vardır. Bir elektrik ya da internet gibi değildir. Hatta mevsimine göre çıkan sebzeler gibi hiç değildir. Bundan dolayı önemi büyüktür. Waterlogic 4 firewall ise suyun doğallığını sebil aracılığıyla size sunar.

Temiz suya ulaşıyor olmak sıradan bir hal almıştır. Fakat bu sıradan olan durumu daha rahat bir hale getirmek bizim elimizdedir. Bu rahatlığın sonuna kadar yaşanması için waterlogic 4 firewall üretildi. Bu ürünü, sıradan bir su sebili olarak görmek ona haksızlıktır. Bu sebilden su içtiğinizde kendinizi temiz bir su kaynağından su içiyormuş hissiyatına kapılmış olarak bulacaksınız.

Yüksek Kapasiteli Soğuk Tank

Paslanmaz çelikten imal edilen bu tank 4,5 litre kapasitesindedir. Bir mikro işlemci tarafından bu takın sıcaklığı ayarlanır. Yine aynı işlemci sayesinde kontrol etme şansı vardır. Yüksek kapasiteli tank sayesinde içtiğiniz sular daima buz gibi olacaktır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi suyu içerkenki hissiyatınız doğal su kaynağından içiyormuşçasına olacaktır.

Suyun tanktaki sıcaklığı 3 ila 5 derece arasında olacaktır. Bu derece, içilen su için idealdir.

Standart Soğuk Tank

Bu tank da yüksek kapasiteli soğuk tank gibi paslanmaz çelikten üretilmiştir. Yine aynı şekilde bir mikro işlemci tarafından yönetimi sağlanır. 3 ila 12 derece arasında su sıcaklığını tutar. Suyun bu derecesi içimi kolaylaştırır.

2 litre kapasitesi olan waterlogic 4 firewall standart soğuk tank günlük su içme miktarınız için oldukça yeterlidir. Yaz aylarında bu tank sayesinde her zaman soğuk suya ulaşırsınız.

Sıcak Tank

Bazen çay da kahve içmek için hazırda sıcak suya ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyacımız bu sebil sayesinde karşılanır.

Sabah uyandınız işe ya da okula gideceksiniz. Kahve içmek istiyorsunuz fakat suyun kaynamasını bekleyecek vaktiniz yok. İşte, bu gibi durumlarda bu su sebilinin sıcak tankı işinizi görecektir.

70 derece ila 90 derece arasında suyu sıcak tutar. İstediğiniz dereceyi ayarlayabilirsiniz. Fakat önerilen su sıcaklığı, 87 derecedir. Bu sayede istediğiniz an sıcak içeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Buna ek olarak, tankın 87 derecede olması kireç oluşumunun da önüne geçer.

Filtreler

Waterlogic 4 firewall ürünündeki filtreler, tortuları ve kiri olabildiğince azaltmak için tasarlanmıştır. Bu filtreler cihazın olduğu alana göre değişkenlik gösterir. Örneğin farklı ülkeler ya da şehirlerde yaşayan kişilerin farklı filtre kullanması mümkündür. Çünkü su yapısı, bölge olarak değişmektedir. Bu sebil, kişilere bu tarzda avantajlar sağlar.

Güvenlik Duvarı Odası

Bu odada UV lambası vardır. Bu lamba suyun dezenfeksiyonunu sağlar. Bu sayede her daim temiz ve sağlıklı suya ulaşma imkânınız vardır.

UV Musluk

Eşsiz tasarıma sahip olan waterlogic 4 firewall ürününün musluğu sayesinde gün içinde dezenfekte edilmiş su tüketirsiniz. Bu musluk, suyun öncesinde ve sonrasında sterilize olmasına yardımcı olur.

İki tür sensör vardır. Bunlardan biri UV lambasının çalışıp çalışmadığını tespit eder. Bu sensörün adı CDS UV sensörüdür. Diğeri ise UV lambasının UVC yoğunluğunu izleyen sensördür.

UV Lambası

Bu lamba sudaki bakterileri yok etme konusunda başarılıdır. Güvenlik duvarında bulunur. 252. 7 NM dalga boyutundadır. Aynı zamanda 11 Wattlık antiseptik bir lambadır.

Bu lambanın 6 ayda bir değiştirilmesi önerilir. Böylece daha sağlıklı su elde edersiniz.

PCB

Türkçe açıklaması baskılı devre kartı olarak geçer. Waterlogic 4 firewall ürününün kontrol birimidir. Tüm elektrik ve mekanik parçaların çalışmasından sorumludur. PCB, bu parçaları yönetiyor diyebiliriz. Ekran sayesinde kullanıcıyı makine hakkında bilgilendirir. UV sensör modeline göre değişen iki farklı ekran PCB’si vardır.

Su Vanaları

Waterlogic 4 firewall kullanımı basittir. Yaşam öyle bir hal almıştır ki tek tuşla ya da tek elimizle işleri halletmemiz gerekir. Bunun aksi kişiyi yorar. Bu sebili üretirken de bu detay gözden kaçmamıştır. Tek bir tuş ile sıcak ya da soğuk suyunuz anında hazırdır.

Su vanalarının amacı dağıtım düğmesine her basıldığında enerji alması ve suyu kullanıcıya vermesidir. Üstelik bunu sessiz bir şekilde yaparak dışarıya rahatsız edici bir ses yansıtmaz.

Plastik Paneller

Sebili kaplayan paneller geri dönüştürülmüş plastikten elde edilmiştir. Bunun amacı yeni bir ürün çıkarırken dünyaya zarar vermemektir. ABS plastiğe sahip olan ürün panelleri UV ışınlarına dayanıklıdır.

Sebili, çoğu üründe olduğu gibi direkt güneş ışınına maruz bırakmayın. Çok yüksek sıcaklık ürünün arızalanmasına sebep olabilir. Aynı şekilde çok fazla soğuk olan bir alan yine ürününün hasar almasına sebep olur.

Su Pompası

Yeteri kadar basınçla içeride depolanan suyu dışarıya çıkarır. Su basıncı 24 V DC’dir.

Waterlogic 4 Firewall Tercih Etmeniz İçin Nedenler

Birçok uzman onayı sertifikasına sahip olan bu ürün sayesinde hem siz hem de çocuklarınız sağlıklı su içecekler. Aynı zamanda her gün su içtiğimiz göz önünde bulundurulursa sürekli dışarıdan su sipariş etme gibi durumlarla da uğraşmazsınız. Bu ürününün dezenfekte etmesi özelliği ile en doğal suya kavuşmuş olacaksınız.

Mükemmel teknoloji ve temiz su kombinasyonunu denediğiniz an, bu ikiliden bir daha vazgeçemeyeceksiniz. Ürünün diğer muhteşem özellikleri nelerdir?

  • Soğuk ya da sıcak içeceğiniz için sürekli hazırda su bulunması işlerinizi kolaylaştıracaktır.
  • Su taşıma gibi dertleriniz olmaz.
  • Düşük maaliyetiniz olur.
  • Temiz suyun tadını çıkarırsınız.
  • Sıcak, soğuk ya da ılık su seçenekleriniz vardır.

Tüm bu avantajları da göz önünde bulundurduğunuz da waterlogic 4 firewall ürününün sizin için ne kadar kullanışlı olduğunu fark edeceksiniz.