Waterlogic 2 Firewall™

Güvenilir su arıtma sistemine sahip Waterlogic 2 Firewall™, bilimsel testlerden geçirilmiştir. Uzmanlar tarafından yapılan ölçümler ile sudaki virüs ve bakterileri anında %99,9999 oranında arındırmaktadır. Üstelik bu ölçümler bize gösteriyor ki COVID-19’a karşı da etkilidir. Yani suya her alanda duyduğumuz ihtiyacı karşılar nitelikte bir üründür. İşyerlerinin saf ve taze su ihtiyacını karşılamak için en uygun ürünler arasında yer alır.

Ürünün kullanıcıya güven veren sisteminin arkasında patentli Firewall UVC teknolojisi vardır. Son bilimsel çalışmalarla Firewall UVC teknolojisi, insan sağlığı için en temiz sulara kolayca ulaşma imkânı sunar.

Waterlogic 2 Firewall™, kullanıcıların temiz ve kaliteli suya kolayca ulaşmasını amaçlamaktadır. Aynı zamanda estetik beklentileri de karşılar. Modern ve yeni nesil tasarımı ile istediğiniz her alanda kullanıma uygun bir üründür.

Waterlogic 2 Firewall™ Özellikleri

  • Aynı anda soğuk, ılık, sıcak suya ulaşmanızı sağlar.
  • 3 aşamalı hijyenik sistemi sayesinde ürünü kullandığınız zaman zarfında kaliteli suya ulaşabilirsiniz.
  • Ambi-Light ile su çıkışı sistemine sahiptir.
  • Tezgâh üstü ve bağlantısız modelleri ile kullanıcılarına en uygun kullanımı sunar.
  • Ürün aşırı ısınmaya karşı koruma sağlayacak formda geliştirilmiştir.
  • 1 ile 30 kişi arasında kullanıcıya hizmet verir.
  • Güvenli bir su arıtma sağlar. Suyu anında virüs ve bakterilerden arındırdığı gibi COVID-19’a karşı da etkilidir.
  • BioCote ® antimikrobiyal koruma sağlar.
  • Ürünün eller serbest yükseltme aksesuarı mevcuttur.

İşyerleri için Saf Su Güvencesi

waterlogic 2 firewallWaterlogic 2 Firewall™, yeniden kullanılabilir şişeleri doldurmak için uygun bir dağıtım sistemine sahiptir. Kullanımı kolay olup işyerleri için saf su güvencesi verir. Modern bir estetik tasarıma sahip WL2 FW, arıtılmış su kaynağı ihtiyacının ortaya çıktığı tüm işyerleri için uygun bir üründür. Aynı anda hem sıcak hem de soğuk suya hızlı bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlar. BioCote ® antibakteriyel koruma teknolojisi sayesinde gözünüz arkada kalmadan rahatlıkla bu ürünü işyerlerinizde kullanabilirsiniz.

Su yaşantımızı sürdürmek adına vazgeçemeyeceğimiz bir hayat kaynağıdır. Bu yüzden arınmış suya güvenebileceğimiz kaynaklardan ulaşmamız bizim için çok önemli bir konu. Dolayısıyla işyerinde taze, içerisinde virüs ve bakteri barındırmayan suya Waterlogic 2 Firewall™ ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.