Ortam Dezenfeksiyonu

ortam dezenfeksiyonu

İnsan yaşamının her alanında bakteri, virüs ve zararlı maddelerin varlığını yadsıyamayız. Ancak gerekli önlemleri olarak bu zararlı maddelerden kendimizi ve sevdiklerimizi korumamız mümkün. Ortam dezenfeksiyonu bunu başarmanın en etkili yöntemlerinin başında gelir. Açık ve kapalı alanlarda gerekli dezenfeksiyonu sağlayarak hijyenik ortamlar inşa edebiliriz. İşte bu kapsamda Chemya® A.Ş olarak son teknolojilerden yararlanarak uzman ekiplerimiz ile dezenfeksiyon hizmeti sağlıyoruz.

Etkili bir dezenfeksiyon yaptırmak için öncelikle doğru kimyasalları tercih etmek gerekiyor. Aksi halde hem zaman hem emek hem de maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Chemya® A.Ş olarak sizlerin bu tür kayıplar yaşamasının önüne geçiyoruz. Üretimini yaptığımız Chemya® Klordioksit sayesinde güvenilir ortamları size sunuyor ve ortam dezenfeksiyonu için gerekli tüm işlemleri yapıyoruz.

Etkili ve Güvenilir Dezenfeksiyon İşlemleri

Gerek yaşam alanlarımız gerek işyerlerimiz, sağlığımızı korumamız açısından her zaman hijyenik olmalıdır. Ancak bazı durumlarda sadece hijyen yeterli gelmez. Çünkü bazı bakteri ve virüsler için bildiğimiz temizleme yöntemleri yeterli değildir. Nitekim ortam dezenfeksiyonu olarak kullandığımız ürünümüz klordioksit sayesinde bu tarz endişeleri yaşamanıza gerek yok.

Kendi sağlığınız ve sevdiklerinizin sağlığı için bulunduğunuz ortamları dezenfekte ettirmelisiniz. En etkili, hızlı ve güvenilir sonuçlara ulaşmak istiyorsanız Chemya® A.Ş olarak sizlere sunduğumuz dezenfeksiyon hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Chemya Klordioksit

Chemya® A.Ş olarak kendi üretimimiz olan klordioksit, bir tür biyosit olup etkili ortam dezenfeksiyonu sağlar. Virüs ve bakterilere karşı etkili bir oksidan olan bu madde sayesinde ister açık ister kapalı tüm ortamlarda sağlığınızı koruyacak tedbirleri alabilirsiniz.

Chemya® Klordioksit ortamı sadece dezenfekte etmez. Aynı zamanda ortamda yeni mikroorganizma üremesinin de önüne geçer. İşte etkili ve güvenilir sonuçlar ortaya çıkarması da burada kendisi gösterir. Diğer dezenfektanlara karşı daha düşük konsantrasyonlarda daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ortam dezenfeksiyonu için gerekli tüm alanlarda kullanıma uygundur. Açık ya da kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca ortamda bulunan yüzeylerin, ekipmanların ve aletlerin de dezenfeksiyonunu klordioksit ürünümüz ile sağlayabilirsiniz.

Chemya® Klordioksit ürünümüz ile sizlere sağlıklı ve güvenilir ortamlar sunmaya devam ediyoruz. Eğer bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.